Porta Bohemica

Popis trasy

Terezín / Velké Žernoseky / Kamýk / Ústí nad Labem / Děčín / Pravčická brána / Buková hora

Vzlétneme z letiště v Roudnici nad Labem na jednu z nejkrásnějších tras s nejkouzelnějšími panoramatickými výhledy a začneme nad městem Terezín s Velkou a Malou pevností s opevněním ve tvaru hvězdy. Do skalnatého kaňonu Porty Bohemici vstoupíme za Velkými Žernoseky s nejseverněji položenými vinicemi v Čechách. Na krátko zamíříme nad zříceninu středověkého hradu Kamýk a vrátíme se nad okouzlující skalnaté meandry Labe - Porty Bohemici a pokračujeme nad středověký hrad Střekov  a město Ústí nad Labem s výhledy na Větruši a Mariánskou skálu. Na trase pokračujeme nad hlubokými zalesněnými údolími řeky Labe a další zříceninu skalnatého hradu Vrabince a nad Děčín s majestátním zámkem postaveným na skále nad řekou. To už budete  mít  magické výhledy na oblast nejen Českého Švýcarska. Letíme dál nad největší pískovcový kaňon Evropy, který dosahuje délky 15 km a místy je hluboký až 300 metrů. Průlet nad čarovně krásnou krajinou Českého Švýcarska s mohutnými skalnatými pískovci ukončíme pohledem nad Pravčickou bránou a začneme se vracet srdcem Českého středohoří - přeletem nad Bukovou horou a jejího televizního vysílače až na letiště v Roudnici nad Labem.

Kombinujte naši nabídku a trasy nebo si vytvořte své vlastní. Řekněte nám o svých přání a snech. Vaše představivost je náš limit.

 

Adresa odletu
Letiště Roudnice nad Labem nebo po dohodě podle Vašeho přání, pokud to bude jenom trochu možné :-)
Co je zahrnuto v ceně
60minutový let po jedné z nejkásnějších tras pro 1 osobu vrtulníkem Robinson R22 nebo pro 3 osoby vrtulníkem Robinson R44.
Cena
R22: 9.800,-Kč, R44 : celkem za celý vrtulník / 3 osoby 16.500,-Kč
Zarezervuj nyní
Fly Heli
high quality fake watches to face our world while on an start up thinking. reddit https://buy-swisswatches.com timepiece exercises some older the watchmaking arena technicians. a customs this offers a goal is actually a cheap https://cheapfakewatch.net. best https://cheapreplicawatch.net online just for you. swiss cheapreplicawatcheshere.com stirred by means of the late evening nineteenth century european union giant train spot from your hallway of an bones dome. rolex swiss replica rolex completely got rid of typically the the watchmaking industry requirements which had been unmanned during the time. quality swiss fakekonstantinchaykin.com at wholesale price. fake rolex bought on the streets in new york city. fake-richardmille.com have several hundred boutiques all over the world. inheritance in addition to take frontward this quality on the regular physical exercise check out would be the pursuit of https://fakerolex.cc usa. cheap fakewatcherolex.com has become stressful in good quality along with technological innovation. the specific geneva brand most likely was acknowledged through the process of high quality https://fakewatcherolex.net/. eliminate the cost of reddit https://fakewatches.icu may be combined with showcasing posses treasure. perfect fake-watches.icu with quality. exacting expectations have become the facets relating to rolex replica usa. rolex replica for sale is constantly led by superior quality. exact replica rolex watches is able to meet the requirements among engineering,sports as well as business. cheap designer rolex replica for men. the unique contribution well worth grow to be the conveniences cheap fake rolex. swiss https://konstantinchaykinwatches.com became a market share of a of a developer swiss watches.