Route description

Combine our offer and routes or create your own.
Tell us about your wishes and dreams.
Budyně n. O. / Libochovice / Hazmburk / Oblík / Výhled na České středhoří / Kostomlaty p. Mil. / Milešov / Podsedice / Košťálov / Terezín

Odstartujeme z naší základny na letišti v Roudnici nad Labem a zamíříme směr město Budyně nad Ohří, kde můžete obdivovat magický Vodní hrad. Za vlády Rudolfa II. zde byly alchymistické laboratoře. Pokračujeme dál a po krátkém letu vidíme náš další cíl zámek Libochovice s nádherným anglickým parkem. Poté pilot zamíří ke zřícenině hradu Hazmburk - krále hradů Českého středohoří s jeho dvěma dominantními věžemi. Naším dalším cílem je kopec Oblík, odkud je překrásný výhled na České středohoří. Po přeletu změníme směr na Kostomlaty pod Milešovkou, nad nimiž se majestátně tyčí královna Českého středohoří Milešovka - největrnější hora v ČR. Přeletíme obec Milešov, následně i vesničku Podsedice, kde je naleziště českých granátů a přes zříceninu hradu Košťálov zamíříme směr město Terezín, jež je obehnáno pevností ve tvaru hvězdy. Po obletu pevnosti se vrátíme na letiště v Roudnici nad Labem, kde bezpečně přistaneme.

 

Place of departure

Roudnice nad Labem Airport or by agreement according to your wishes, if it is even slightly possible :-)
start letu s flyheli

What is included in the price

A 40-minute flight to the Český středohoří for 1 person in a Robinson R22 helicopter or for 3 people in a Robinson R44 helicopter.

Price

heli
Price for 1st person.
9 900 Kč
Price for 3 people
16 500 Kč
Ceny uvedeny vč. DPH
Back to route selection
facebook