Wegbeschreibung

Kombinieren Sie unser Angebot und unsere Routen oder erstellen Sie Ihre eigenen.
Erzählen Sie uns von Ihren Wünschen und Träumen.
Budyně n. O. / Libochovice / Hazmburk / Oblík / Výhled na České středhoří / Kostomlaty p. Mil. / Milešov / Podsedice / Košťálov / Terezín

Odstartujeme z naší základny na letišti v Roudnici nad Labem a zamíříme směr město Budyně nad Ohří, kde můžete obdivovat magický Vodní hrad. Za vlády Rudolfa II. zde byly alchymistické laboratoře. Pokračujeme dál a po krátkém letu vidíme náš další cíl zámek Libochovice s nádherným anglickým parkem. Poté pilot zamíří ke zřícenině hradu Hazmburk - krále hradů Českého středohoří s jeho dvěma dominantními věžemi. Naším dalším cílem je kopec Oblík, odkud je překrásný výhled na České středohoří. Po přeletu změníme směr na Kostomlaty pod Milešovkou, nad nimiž se majestátně tyčí královna Českého středohoří Milešovka - největrnější hora v ČR. Přeletíme obec Milešov, následně i vesničku Podsedice, kde je naleziště českých granátů a přes zříceninu hradu Košťálov zamíříme směr město Terezín, jež je obehnáno pevností ve tvaru hvězdy. Po obletu pevnosti se vrátíme na letiště v Roudnici nad Labem, kde bezpečně přistaneme.

 

Abfahrtsort

Flughafen Roudnice nad Labem oder nach Vereinbarung nach Ihren Wünschen, wenn es auch nur annähernd möglich ist :-)
start letu s flyheli

Was ist im Preis inbegriffen

40-minütiger Flug zum Český středohoří für 1 Person im Hubschrauber Robinson R22 oder für 3 Personen im Hubschrauber Robinson R44.

Preis

heli
Preis für 1. Person.
9 900 Kč
Preis für 3 Personen
16 500 Kč
Ceny uvedeny vč. DPH
Zurück zur Routenauswahl
facebook